Pohár VLS 2021

XIX. MISTROVSTVÍ ČR V PRÁCI S MOTOROVOU PILOU - POHÁR VLS 2021

Vojenské lesy a statky ČR, s. p. zahájily registraci na XIX. mistrovství ČR v práci s motorovou pilou – Pohár VLS 2021. Registrovat se můžete přes náš webový formulář na této stránce.

Soutěž je vypsána v následujících kategoriích:

Profesionál
Junior (do 24 let)
Začátečník (závodníci, kteří se dosud neúčastnili dřevorubeckých soutěží nebo mají maximálně dvě účasti na mistrovství republiky)
Týmová kategorie (soutěží týmy složené ze čtyř závodníků)

Maximální počet účastníků ve všech kategoriích: 50

Kvalifikačním kritériem je počet dosažených bodů na závodech organizovaných v souladu s pravidly IALC za posledních 24 měsíců předcházejících nejzazšímu termínu podání přihlášky (včetně MČR 2019).

Kategorie Profesionál minimálně 1 300 bodů
Kategorie Junior a Začátečník minimálně 1 100 bodů

V případě, že nebude počet účastníků naplněn na základě dosažených kvalifikačních kritérií, bude počet doplněn dalšími v pořadí dle dosažených bodů, a to prioritně v kategorii Junior, dále Začátečník a nakonec Profesionál.

V případě, že se na základě dosažených bodů kvalifikuje více než 50 závodníků, rozhoduje pořadí podaných přihlášek. Ve výjimečných případech může pořadatel rozhodnout o zvýšení počtu závodníků.

Účast na soutěži je podmíněna uhrazením startovného ve výši 2 000 Kč na bankovní účet pořadatele nejpozději do 14. května 2021.¨

Podrobné informace o organizaci soutěže a jednotlivých disciplínách budou zveřejněny na www.vls.cz do 9.dubna 2021.

Konání akce i její organizace bude probíhat v souladu s pandemickými opatřeními, která budou v daném okamžiku aktuálně platná.

Informace pro závodníky

Startuji v kategorii

Kvalifikační kritérium (počet dosažených bodů na závodech organizovaných v souladu s pravidly IALC za posledních 24 měsíců předcházejících nejzazšímu termínu podání přihlášky (včetně MČR 2017 a 2018). Stačí uvést výsledky jednoho závodu.

Počet účastníků je omezen na 50 soutěžících ve všech kategoriích.

V případě, že nebude počet účastníků naplněn na základě dosažených kvalifikačních kritérií, bude počet doplněn dalšími v pořadí dle dosažených bodů, a to prioritně v kategorii Junior, dále Začátečník a nakonec Profesionál. V případě, že se na základě dosažených bodů kvalifikuje více než 50 závodníků, rozhoduje pořadí doručených přihlášek. Ve výjimečných případech může pořadatel rozhodnout o zvýšení počtu závodníků.

Závodník se soutěže účastní na vlastní nebezpečí. Organizátor neručí za bezpečnost závodníků.

Organizátor nezajišťuje ubytování soutěžících.

Účast na soutěži je podmíněna uhrazením startovného ve výši 2 000 Kč na bankovní účet pořadatele nejpozději do 15. května 2021.

Podrobné informace o organizaci soutěže a jednotlivých disciplínách budou zveřejněny na www.vls.cz do 10. dubna 2021.

Pro úspěšné odeslání formuláře prosím zaškrtněte výše uvedené prohlášení.

Děkujeme za Váš zájem a potvrzujeme přijetí přihlášky.
Podrobné informace k soutěži obdržíte do 9. dubna 2021.