TianDe opět pomohlo s obnovou šumavských lesů

Zaměstnanci distributora kosmetické značky TianDe v sobotu 23. září vysázeli na Šumavě stovky stromků a k tomu předali půlmilionový dar na péči o tamní lesy.

Kosmetická značka TianDe, zaměřující se na produkty vycházející z receptur tradiční čínské medicíny, kterou v Česku zastupuje společnost ISTA CORPORATION s.r.o., opět pomohla v minulých dnech lesníkům VLS s obnovou lesů na Šumavě. Vedle finančního daru 560 tisíc korun její zaměstnanci vlastnoručně vysázeli v jihočeských horách během soboty na 750 sazenic lesních dřevin.
„Oceňujeme zájem společnosti ISTA CORPORATION korporace o trvale využitelné hospodaření v našich šumavských lokalitách a o jeho podporu. Pro nás je tato korporátní iniciativa o to cennější, že se jedná o dlouhodobou spolupráci, v jejímž rámci se již podařilo změnit k lepšímu nezanedbatelný kus Šumavy, dodal ředitel divize VLS v Horní Plané Martin Honetschläger.
Celkem za dobu pětileté spolupráce tuzemský distributor kosmetiky TianDe v rámci svých teambuildingových aktivit v šumavských hvozdech ve správě VLS vysázel 135 tisíc stromků a na obnovu a výchovu lesa daroval téměř 1,9 milionu korun.