VLS hledají brigádníky na šumavskou Olšinu

Rekreační zařízení Vojenských lesů a statků ČR na Olšině přijme pro hlavní turistickou sezónu brigádníky do ubytovacího a stravovacího provozu.

Rekreační zařízení Vojenských lesů a statků ČR na Olšině přijme pro hlavní turistickou sezónu v roce 2018 (červen-září) brigádníky do ubytovacího a stravovacího provozu na následující činnosti:

Úklidový servis
Práce v obsluze v restauračním provozu
Pomocné činnosti v kuchyni

Nabídka RZ VLS Olšina je vhodná pro studenty. Odměna 100 –120 Kč/h (podle prokázané praxe), zajištění ubytování a stravy.

Rekreační zařízení VLS Olšina se nachází nad Lipenskou přehradou u nejvýše položeného českého chovného rybníku Olšina. Areál v lokalitě, která se nedávno po desetiletích otevřela veřejnosti v rámci optimalizace vojenského újezdu Boletice, nabízí veřejnosti rekreaci v panenské přírodě s výbornou dostupností všech hlavních lákadel Šumavy. Rekreační zařízení nabízí celou škálu ubytovacích služeb od hotelového standardu, přes pobyty v rodinných chatkách, pronájem vily až po turistickou ubytovnu a stanový tábor. Součástí servisu je restaurace, sportovní zázemí od hřišť s umělým povrchem, přes beach-volejbal až po minigolf, půjčovnu kol, loděk a dalšího sportovního náčiní. Zázemí Olšiny je plně vybaveno pro pořádání svateb, konferencí i dalších akcí.

Kontakt:

Pí. Haldová, vedoucí RZ Olšina, tel.: 737 226 560, 739 485274, email : rekreace.olsina@vls.cz