Zastav nečas! Vojenské lesy opět partnerem Velké prázdninové hry Déčka!

Bude to velké, bude to napínavé, bude to plné hrdinů z dětského kanálu České televize Déčko. Tradiční velká prázdninová hra déčka začne už za několik desítek hodin a v hlavní roli bude bláznivé počasí. Více prozradit zatím nemůžeme, co ale můžeme říct je to, že Vojenské lesy a statky budou jako partner opět u toho.

„Na Déčku se úplně zbláznilo počasí! Dokud padají trakaře, ještě to jde, ale co až začnou pršet kamiony? Princezna Prga má plné ruce práce: zachraňuje špunty zamrzlé v ledu na pláži, suší ovečkám kožíšky promočené náhlou povodní... Kdo ten nečas zastaví? Pokud tě zajímá, jak se bude situace na Déčku vyvíjet, můžeš ji od už teď sledovat na stránkách Déčka. Protože už 1. července budeš moci pomáhat s… ale to nemůžeme prozradit :-),“ lákají malé dobrodruhy autoři letošní velké prázdninové hry.
Co ale můžeme prozradit my, je to, že Vojenské lesy a statky jsou opět partnerem Velké prázdninové hry, do níž se malí dobrodruhové budou od prvního prázdninového dne zapojit také na našich turistických kontaktních místech - v informačních centrech VLS v Hradčanech v Ralsku, v Obecnici na Brdech a v návštěvnickém středisku naučné stezky Olšina na Šumavě u Horní Plané.

Více informací na stránkách Velké prázdninové hry ČT Déčka na www.zastavnecas.cz